مشتری گرامی ضمن تشکر ازحسن انتخاب شما خواهشمند است با مطالعه شرایط گارانتی و رعایت نکات ذیل ما را در ارائه خدمات بهتر یاری فرمایید.

  1. کلیه لاستیک های عرضه شده توسط آرین تایر دارای 5 سال گارانتی از تاریخ تولید هستند.
  2. برای دریافت خدمات گارانتی آرین تایر لازم است فرم پذیرش لاستیک خسارتی توسط نماینده آرین تایر تکمیل و به همراه مدارک لازم به واحد خدمات پس از فروش آرین تایر ارسال شود. (نمایندگان محترم می توانند با شماره 48491000-021 داخلی 406 با واحد خدمات پس از فروش تماس و فرم را دریافت نمایند)
  3. لطفاً پیش از تکمیل فرم و انجام هماهنگی های لازم با واحد خدمات پس از فروش، از ارسال لاستیک های خسارتی به شرکت خودداری فرمایید.
  4. در خصوص لاستیک های دارای کد گارانتی آنلاین (نانکنگ)، فعال سازی گارانتی صرفاً باید توسط خریدار نهایی (مصرف کننده) انجام گردد.
  5. هرگونه آسیب‌دیدگی تایر ناشی از عیوب ذاتی و تولید مشمول جبران خسارت با فرمول زیر است.

(وجه پرداختی بابت خسارت به مشتری= قیمت خرید مندرج در فاکتور – درصدسایش آج لاستیک * قیمت خرید)

برخی از آسیب‌های ناشی از مصرف غیر‌صحیح که شامل جبران خسارت نمی شوند به شرح ذیل است :

  1. تایرهایی که مقدار آج باقیمانده آنها به کمتر از 1.6 میلیمتر رسیده باشند مشمول جبران خسارت نمی گردند.
  2. عیوبی که ناشی از استفاده غیراصولی از تایر نظیر حرکت با باد کم، پربادی، اضافه بار، اشکالات ناشی از سیستم تعلیق خودرو، داغ کردن مجموعه چرخ به علت نقص در سیستم ترمز، مونتاژ غلط و استفاده از رینگ نامناسب و معیوب، مجاورت با مواد شیمیایی و خورنده، برخورد با شی خارجی، دوپوستی.

نحوه استفاده صحیح از تایر

فشار باد توصیه شده توسط کارخانه سازنده خودرو در قسمت داخل درب صندوق عقب یا درب سمت راننده درج شده است. در صورت نیاز با واحد پشتیبانی شرکت آرین تایر پویا تماس حاصل نمایید.