به گروه بریجستون خوش آمدید!

گروه بریجستون، که دفتر مرکزی آن در توکیو واقع شده است، بزرگترین تولید کننده لاستیک در دنیا است.

در کنار لاستیک، که در مصارف بسیار متنوعی کاربرد دارد، بریجستون محصولات گسترده‌ای همانند لاستیک‌های صنعتی، محصولات شیمیایی و اقلام ورزشی نیز تولید می‌کند.

محصولات بریجستون در بیش از ۱۵۰ کشور و ناحیه در سراسر دنیا فروخته می‌شود.

گروه بریجستون در حال حاضر دارای ۱۷۹ کارخانه تولید تایر در ۲۵ کشور است.کارخانه‌ها را نزدیک مشتریانمان قرار دادیم تا محصولات دقیقاً براساس استاندارد‌های کیفیت و کارآیی که مشتریان تقاضا دارند تولید و تحویل داده شوند. هم‌چنین از مزایای شبکه جهانی استفاده می‌کنیم تا سازمان‌ توزیع جهانی به منظور بهبود عرضه محصولات برای تقاضاهای روزافزون مانند تایرهای خودروهای سواری با کارآیی بالا ایجاد کنیم.

هم‌چنین به شرکت‌های گروه بریجستون این اجازه را داده‌ایم که سیستم‌های کنترل کیفیت خود را بهبود ببخشند تا اطمینان از کیفیت بالای تایرها و سایر محصولات در تمام کارخانه‌های بریجستون در سراسر جهان حفظ شده و ادامه یابد. این تمرکز مستمر در مقیاس بین‌المللی، چند رویکرد را بازتاب می‌دهد که عبارتند از: رویکرد روزافزون جهانی به تولید در میان تولیدکنندگان خودرو، تقاضای روزافزون به کیفیت بالاتر از جانب مشتریان در تمام مناطق جهان، و استفاده بیشتر از شبکه توزیع داخلی در گروه بریجستون که می‌توانند چند ملیتی یا منطقه‌ای باشند.

سیستم “sister factory” (خواهر خواندگی) کارخانه‌ها باعث می‌شود که ارتباطات بهتری بین کارخانه‌های واقع در ژاپن و تأسیسات تولید خارج از ژاپن شکل بگیرد. با ارتقای تبادل بین کارخانه‌های تولیدی، در سطح نیروی انسانی و سطح فنی، و با جمع‌آوری افراد با مهارت مورد نیاز برای پشتیبانی شرکت‌های جهانی، استانداردها و برنامه‌های موجود را ارتقا دادیم که منجر به ارتقای روش‌های تولید و هم‌چنین ارتقای فرآیند‌های ساخت می‌شود. انجام این اقدامات به ما کمک خواهد کرد که در تمام بازارهای دنیا، قوی‌تر ظاهر شویم.