طرح ضمانت خطرات جاده‌ای بریجستون

ما به عنوان تامین کننده ی تایر، ضمانت نمی کنیم که تایر بریجستون خودروی شما برخورد احتمالی با موانع جاده ای نداشته باشد! اما می توانیم در صورت بروز این اتفاق، خسارت وارده به شما را جبران کنیم.
در این طرح، هر تایر سواری 17 اینچ و بالاتر از آن که توسط نمایندگان رسمی ما عرضه می شوند؛ تحت پوشش این نوع گارانتی در برابر خطرات جاده ای قرار می گیرند تا شما با خیالی آسوده سفر کنید؛ بنابراین دیگر دلیلی برای خرید تایری غیر از بریجستون باقی نمی ماند!
با اجرای این طرح که برای اولین بار در کشورمان اجرا می شود، در صورت آسیب دیدگی غیر قابل تعمیر تایر به دلیل برخورد با موانع، تنها کافیست مبلغی معادل عمق آج مصرف شده را پرداخت و تایر نو را دریافت نمایید.

استفاده از این طرح، هیچ گونه هزینه ی اضافی برای مشتری ندارد.

اگر قبلا گارانتی خود را ثبت کرده اید برای استفاده از طرح به منظور جبران خسارت احتمالی، درخواست خود را اینجا ثبت کنید:

ثبت درخواست

شرایط ارائه خدمات گارانتی خاص شرکت آرین تایر پویا برای تایرهای بریجستون در مقابل خطرات جاده ای

دوره ی زمانی اجرای این ضمانت خاص

این ضمانت خاص صرفا” در دوره های زمانی مشخص در طول سال  و موقعیت های مکانی مشخص در سطح کشور اجرا می شود و این موارد از طریق نمایندگان رسمی شرکت آرین تایر پویا و همچنین از طریق  وب سایت این شرکت و غیره به استحضار مشتریان(مصرف کنندگان) می رسد.

محصولات مشمول این نوع ضمانت خاص

تایرهای برند بریجستون سواری 17 اینچ و بالاتر از آن، که توسط شرکت آرین تایر پویا به عنوان نماینده‌ی رسمی بریجستون وارد کشور شده باشند.

افراد ارائه دهنده این نوع ضمانت خاص به مصرف کنندگان نهایی

نمایندگان رسمی منتخب شرکت آرین تایر پویا که نام و آدرس ایشان برای هر دوره‌ی زمانی و مکانی اجرای این ضمانت خاص از طریق وب سایت رسمی این شرکت به اطلاع عموم می‌رسد.

شرایط تایر مشمول این ضمانت خاص

کلیه ی حوادث جاده ای از جمله : بریدگی ، گاز گرفتگی ، ایجاد پنچری های غیرقابل تعمیر  و هر آسیب دیگری که به دلیل برخورد با هر گونه شی خارجی (جدول،چاله، سنگ ویا شیشه شکسته) به وجود آمده باشد، به گونه ای که تایر را غیر قابل استفاده یا غیر قابل تعمیر نماید .

این ضمانت خاص به مدت شش ماه پس از تاریخ خرید و در صورت باقی ماندن حداقل 1.6 میلیمتر از عمق آج تایر، معتبر می باشد .

مواردی که مشمول این نوع ضمانت خاص نمی شود عبارتند از

عیوبی که ناشی از استفاده‌ی غیراصولی از تایر باشد، نظیررانندگی اسپرتی، ترمزگیری شدید، حرکت با باد کم، پربادی، اضافه بار، اشکالات ناشی از سیستم تعلیق خودرو، داغ کردن مجموعه‌ی چرخ به علت نقص فنی در سیستم ترمز، مونتاژ غلط و استفاده از رینگ نامناسب و معیوب، مجاورت با مواد شیمیایی و خورنده یا آسیب دیدگی تایر به دلیل تصادفات جاده‌ای، تخریب عمدی، به کارگیری غیر صحیح زنجیر چرخ و یا استفاده از زنجیر چرخ غیر استاندارد باشد؛ همچنین در مواردی که تایر خریداری شده به خودرویی دیگر منتقل شود یا شماره‌ی D.O.T آن مخدوش باشد.

شرایط جایگزین نمودن تایر جدید

مشتری می بایستی مبلغی معادل با کل درصد مصرف آج تایر را به صورت نقدی پرداخت نموده و تایر نو دریافت نماید. ( به عنوان مثال اگر مشتری ، 20درصد از آج تایر را مصرف کرده باشد، می بایستی 20 درصد از مبلغ یک تایر نو را پرداخت نموده و تایر جدید دریافت نماید) . مبنای محاسبه، قیمت روز تایر می باشد،در صورت عدم موجودی تایری که مشمول این ضمانت خاص شده است، وجه نقد معادل، محاسبه شده و به مصرف کننده باز گردانده می شود.

شرط استفاده از مزایای گارانتی این طرح خاص

جهت استفاده از مزایای این ضمانت خاص، لازم است (یک کارت گارانتی آرین تایر پویا به ازای خرید حداکثر هر ۴ حلقه تایر،) توسط نماینده‌ی رسمی، تکمیل و با مهر فروشگاه تایید گردد، (لازم به ذکر است، شماره DOT مربوط به هر یک از تایرهای خریداری شده باید روی یک کارت گارانتی یادداشت شود.) سپس یک نسخه از آن را همراه با فاکتور خرید به مصرف کننده (مشتری) تحویل داده و نسخه ی دیگر را به شرکت آرین تایر پویا عودت نماید، همچنین مصرف کننده (مشتری) موظف است حد اکثر تا یک هفته از تاریخ خرید (درج شده روی کارت گارانتی) نسبت به ثبت آنلاین مشخصات مورد نیاز در سامانه‌ی این شرکت به آدرس arian-tire.com/road-hazard اقدام نماید.

چگونگی درخواست مشتری برای استفاده از طرح، به منظور جبران خسارت احتمالی

مشتری می بایستی درخواست خود را در سامانه‌ی این شرکت به آدرس arian-tire.com/compensation ثبت نماید، پس از 3 روز کاری از شرکت آرین تایر پویا با ایشان تماس گرفته می شود،در صورت احراز شرایط اولیه، مشتری برای انجام مقدمات جبران خسارت با ارائه‌ی تایر آسیب دیده و کارت گارانتی و فاکتور خرید، به نمایندگی رسمی مربوطه معرفی می گردد. پس از بررسی فنی توسط شرکت آرین تایر پویا،  نتیجه  حداکثر تا دو هفته اعلام خواهد شد.

در صورت مفقود شدن کارت گارانتی نزد مشتری و عدم ارائه‌ی آن، شرکت آرین تایر پویا تعهدی برای جبران خسارت موضوع این طرح خاص ندارد.

اعلام کننده‌ی نظر نهایی در صورت بروز اختلاف بین مصرف کننده و شرکت آرین تایر پویا یا نمایندگان رسمی

در صورت بروز هر گونه اختلاف نظر در خصوص مسائل فنی فیما بین شرکت آرین تایر پویا و مصرف کننده (مشتری) تصمیم نهایی توسط بخش فنی شرکت آرین تایر پویا اتخاذ خواهد شد و این تصمیم، نهایی و قطعی محسوب می گردد و لازم الاجرا خواهد بود .

فرم ثبت نام ضمانت خطرات جاده ای

فیلد های اجباری با ستاره قرمز مشخص شده اند
  • سایز تایرآج تایرشماره سریال کارت گارانتی 
    افزودن یک ردیف جدید
  • انواع فایل های مجاز : jpg, png.

راهنمای تکمیل فرم

سایز تایر به صورت نمونه زیر بر روی تایر درج شده است:

نمونه شماره سریال کارت گارانتی در تصویر زیر مشخص شده است: